Wybierz kategorię
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Producent
Towar dnia
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Informacje o produkcie
MelluSya - Z serca
Gatunek muzyczny, który reprezentuje MelluSya można określić jako "piosenka poetycka". Jest to mieszanka jazzowych harmonii i klasycznej, pieśniarskiej formy, poetyckich teksty i słowiańskich akcentów, a to wszystko osadzone w popowo-jazzującym rytmie. Muzykę do 12 piosenek skomponowała Vlasta Traczyk, kompozytorka rosyjskiego pochodzenia, o wielu sukcesach w Polsce i za granicą m. in. Transatlantyk Instant Composition Contest 2017. Na płycie śpiewa Kaja Mianowana, wokalistka i aktorka polskich scen musicalowych, znana z głównych ról w Teatrze Muzycznym ROMA. Na płycie znajdują się teksty poetów polskich i zagranicznych np. Edgara Allana Poe, Anny Akhmatovej, Julii Hartwig oraz współczesnych autorów np. Juliusza Erazma Bolka oraz wokalistki. Zapraszamy do obejrzenia teledysku do singla "Nadchodzisz nocą":
https://www.youtube.com/watch?v=y_z580Xf1wA

Twórcy:
Wokal i produkcja
Kaja Mianowana

Inicjatorka i producentka płyty.

Niezależna wokalistka, aktorka polskich scen musicalowych.

Ukończyła Wydział Wokalno-Aktorski Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, z przerwą na stypendium na Uniwersytecie Muzycznym w Graz w Austrii. Od 13 lat prowadzi aktywne życie artystyczne śpiewając musical, muzykę dawną, etniczne pieśni sefardyjskie oraz muzykę filmową. Zagrała role w musicalach: „Upiór w Operze”, „Miss Saigon”, „Les Misérables”, „Koty”, „Love Story”, „Piloci”, „Notre Dame de Paris” (pop-opera) i „Lamaila” (widowisko taneczne). Wielokrotnie wybierana do ról przez samych kompozytorów ww. dzieł np. Andrew Lloyda Webbera, Riccardo Cocciante i Macieja Pawłowskiego. Zdobywczyni I miejsca na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki - Anna German w Moskwie w 2015 r. Od dzieciństwa gra na różnych instrumentach, jej pasją są języki obce. Mówi po angielsku, niemiecku i rosyjsku. MelluSya jest jej domem twórczym, w którym ma wpływ na brzmienie każdego z utworów. Kaja napisała również teksty do dwóch z nich. Bezkompromisowa w działaniach twórczych posiadaczka burzliwej i głębokiej emocjonalności oraz 4-oktawowej skali głosu.

Fortepian, kompozycje
Vlasta Traczyk

Ukończyła Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie kompozycji. W różnorodnych projektach muzycznych udziela się jako pianistka, kompozytorka, akompaniatorka i aranżerka. Jest laureatką prestiżowego Transatlantyk Instant Composition Contest w 2017 r. Założycielka i członkini zespołu czterech pianistów Eight Hands Quartet. W jej kompozycjach można odnaleźć zarówno śpiewność rosyjskiego romantyzmu, jak i ognisty drum’n’bass, elementy elektroniki, jazzowe harmonie oraz inspiracje muzyką poważną. Dzięki swoim wschodnim korzeniom przelewa na partyturę subtelną nutę melancholii.

kontrabas - Adam Wardziak
perkusja - Karol Krasiński
skrzypce - Kinga Kłoczko

Spis utworów:
1. „Cichy śnieg” sł. Maria Piotrowska
2. „Nadchodzisz nocą” sł. Juliusz Erazm Bolek
3. „Nie czekaj” sł. Kaja Mianowana
4. „The chariot” sł. Emily Dickinson
5. „Zapach niepokoju” sł. Marta Zdrada
6. „Zwarła dłonie żałobnie pod szalem” sł. Anna Achmatowa; tłum. Maria Helena Szpyrkówna
7. „Eyes” sł. Kaja Mianowana
8. „Sama jestem” sł. Christine de Pisan; tłum. Julia Hartwig
9. „Zjaw mi się we śnie” sł. Zofia Wojnarowska
10. „From childhood” sł. Edgar Allan Poe
11. „Na szyi drobnych sznur korali” sł. Anna Achmatowa; tłum. Gina Gieysztor
12. „So sweet” sł. Edgar Allan Poe
Cena
Ilość
32,99 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Soliton - Krzysztof Karwasz
ul. Mazowiecka 6/1,
81-862 Sopot
NIP: 584-040-27-20


zamówienia i reklamacje: 507 191 943
tel. do biura: (058) 550 01 12
fax: 58 710 24 78
e-mail: digital@soliton.pl
nr konta bankowego: 85 2030 0045 1110 0000 0012 6130

© Soliton. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.