Wybierz kategorię
Wyszukiwarka
Filtry
Cena
- 
Producent
Towar dnia
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
KOLĘDY I PASTORAŁKI
Katalog produktów
Sortuj według:
OPOWIEŚĆ WIGILIJNA - CHARLES DICKENS (Cd)
Słuchowisko muzyczne powstało w oparciu o klasyczną powieść Charlesa Dickensa. To barwna i niezwykła historia Scrooga, który z okrutnego skąpca staje się pogodnym człowiekiem, kochającym ludzi. Wszystko to za sprawą magii świąt i Duchów Wigilijnych.
15,99 zł
przechowalnia
A Winter\'s Night - Ulubiona Klasyka - Bach, Mozart, Vivaldi
Płyta zawiera 20 utworów skutecznie wprowadzające w nastrój oczekiwania na narodzenie Jezusa Chrystusa. Obowiązkowa pozycja w świątecznej płytotece koneserów muzyki poważnej.
15,99 zł
przechowalnia
CELTIC CAROLS
Na płycie znajdziemy 15 tradycyjnych kolęd celtyckich.
14,99 zł
przechowalnia
CHRISTMAS STARS - Crosby, Sinatra, Jackson, ...
Najpopularniejsze światowe przeboje na Boże Narodzenie w wykonaniu amerykańskich gwiazd m.in Mahalii Jackson, Franka Sinatry, Deana Martina.
14,99 zł
przechowalnia
NOI PER DIO - KOLĘDY
Na płycie znajdziemy 10 tradycyjnych polskich kolęd w wykonaniu zespołu Noi Per Dio.
14,99 zł
przechowalnia
Kolędy do śpiewania po domach.
Płyta "Kolędy do śpiewania po domach" powinna znaleźć sie w każdym domu ceniącym sobie magiczny nastrój świąt Bożego Narodzenia. Niezwykła mieszanka tradycyjnych polskich kolęd oraz pastorałek.
14,99 zł
przechowalnia
Christmas time
Instrumentalne wersje największych światowych przebojów świątecznych. Niezastąpione do spokojnego słuchania w okresie wigilijnym.
17,99 zł
przechowalnia
Jingle Bells -  Mahalia Jackson, Frank Sinatra, Bing Crosby, Rosemary Clooney
20 świątecznych piosenek w wykonaniu amerykańskich gwiazd estrady
24,99 zł
przechowalnia
Kolędy - 25 tradycyjnych kolęd w wykonaniu Cappelli Gedanensis
25 najpiękniejszych tradycyjnych, polskich kolęd w wykonaniu Cappelli Gedanensis.
14,99 zł
przechowalnia
Zaśpiewajmy maleńkiemu - B.Koska, M.Fedyk-Klamaszewska, J.Szymański, D.Wójcik
Przedstawiamy Państwu płytę zawierającą tradycyjne polskie kolędy w wykonaniu Jacka Szymańskiego (tenor). Gwarantujemy, że pieśni wprowadzą do Państwa domów niepowtarzalną, ciepłą atmosferę świąt. Jacek Szymański - tenor, solista Opery Bałtyckiej w Gdań
Producent: Soliton
19,99 zł
przechowalnia
KOLĘDY TRADYCYJNE - SZYMAŃSKI, NANOWSKI
Przedstawiamy Państwu płytę zawierającą 16 tradycyjnych polskich kolęd w wykonaniu Jacka Szymańskiego (tenor) oraz Andrzeja Nanowskiego (fortepian). Jacek Szymański - tenor, solista Opery Bałtyckiej w Gdańsku. Występuje na scenie Opery Nova w Bydgoszczy
14,99 zł
przechowalnia
ROCKIN CHRISTMAS - DVD
DVD z nagranym w Watykanie koncertem kolęd na żywo. Pieśni wykonywane przez różnych artystów m.in. Diana Warwick, Bryan Adams, Al. Bano i wiele innych. Idealny prezent pod choinkę! REPERTUAR: 1. Silent Night - Tom Jones & Ensemble 2. Mary's Boy
44,99 zł
przechowalnia
OPOWIEŚĆ WIGILIJNA - CHARLES DICKENS
,,Dawno temu w osypanej śniegiem Anglii żył bogaty kupiec imieniem Scrooge. Był człowiekiem chciwym i o sercu twardym jak kamień. Wyzyskiwał doszczętnie nie tylko swoich klientów, ale także pracowników jak i bliskich..."
24,99 zł
przechowalnia
KOLĘDY KARAOKE DVD + OPŁATEK W PRZEZENCIE
DVD zawiera 13 popularnych polskich kolęd oraz dwie piosenki świąteczne w formie karaoke. Płyta idealna do wspólnego śpiewu z rodziną przy wigilijnym stole. Gwarantujemy, że pieśni wprowadzą do Państwa domów niepowtarzalną, ciepłą atmosferę świąt.
14,99 zł
przechowalnia
DEBEMUS CANTARE - PASTERKA
Przedstawiamy Państwu płytę zawierającą 16 tradycyjnych polskich kolęd. Gwarantujemy, że pieśni wprowadzą do Państwa domów niepowtarzalną, ciepłą atmosferę świąt.
19,99 zł
przechowalnia
CHÓR CONTINUO - KOLĘDY
SOPOCKI CHÓR KAMERALNY CONTINUO powstał w 1986 roku jako Chór Kameralny Uniwersytetu Gdańskiego. W roku 1990 zespół usamodzielnił się uzyskując patronat miasta Sopotu i Bałtyckiej Agencji Artystycznej. Promując kulturę Sopotu w Polsce i Polski za granic
19,99 zł
przechowalnia
VERA KORTHALS, EDYTA OLSZÓWKA, BRONISŁAW KOMOROWSKI, ANNA KOMOROWSKA - Fala Dobra
Wokalistka Vera Korthals i aktorka Edyta Olszówka wraz z Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim i jego małżonką Anną, zostali zaproszeni do nagrania płyty z kolędami zatytułowanej "Fala dobra". Dochód ze sprzedaży płyt wpłynie na konto puckiego hospicjum.
Producent: Soliton
29,99 zł
24,99 zł
przechowalnia
COLLEGIUM MUSICUM, CAPELLA GEDANENSIS - Tradycyjne Polskie Kolędy
Przedstawiamy Państwu płytę zawierającą 20 tradycyjnych polskich kolęd w wykonaniu Gdańskiego Zespołu Muzyki Dawnej Capella Gedanensis oraz chóru Collegium Musicum. Gwarantujemy, że pieśni wprowadzą do Państwa domów niepowtarzalną, ciepłą atmosferę świąt. Płyta wydana w formie eleganckiego digipacku.
Producent: Soliton
22,99 zł
przechowalnia
RÓŻNI WYKONAWCY - Upominek Na Gwiazkę
Upominek na gwiazdkę - dokonały prezent pod choinkę dla każdego. W jego skład wchodzą trzy 3 płyty CD: Elvis Presley, śpiewający najpopularniejsze amerykańskie piosenki świąteczne. Na tej samej plycie znalazły się również najpiekniejsze Tradycyjne kolędy Polskie. Druga płyta to najpiękniejsze Arie Operowe Luciano Pavarottiego, którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Trzecia płyta to elegancki digipack White Christmas - znane na całym Świecie utwory w wyk. m.in. F. Sinatry, B. Crosby,
Producent: Soliton
34,99 zł
przechowalnia
RÓZNI WYKONAWCY - Kolędy śpiewają dzieci
"Kolędy W Wykonaniu Dzieci" to niezwykle ciepłe wykonania tradycyjnych polskich kolęd spiewanych przez najmłodszych uczestników świąt. Płyta ta wprowadzi niezwykłą atmosferę świąt do naszych domów.Płyta wydana w formie eleganckiego, idealnie nadającego się na prezent.
Producent: Soliton
15,99 zł
przechowalnia
Soliton - Krzysztof Karwasz
ul. Mazowiecka 6/1,
81-862 Sopot
NIP: 584-040-27-20


zamówienia i reklamacje: 507 191 943
tel. do biura: (058) 550 01 12
fax: 58 710 24 78
e-mail: digital@soliton.pl
nr konta bankowego: 85 2030 0045 1110 0000 0012 6130

© Soliton. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.