Wybierz kategorię
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Producent
Towar dnia
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Informacje o produkcie
BRASY LIVE - TRADITONAL SHANTIES and SEASONGS
Producent: Soliton
 
Najlepsze, prawidziwe szanty morskie.

Po pierwsze - należy mieć głos
Po drugie - trzeba umieć się nim posługiwać

Dziś na scenie te zasady niekoniecznie obowiązują ("stoję przy mikrofonie, niech minie który przegoni") - ale oni tak jakby o tym wiedzieli. Jest ich pięciu - pięciu solistów tworzących jednocześnie doskonale zgrany zespół. Śpiewają szanty i folkiowe ballady z wielką muzykalnością, kulturą i niewątpliwym wdziękiem. A cappella lub z towarzystwem niewielu intstrumentów. Proste śpiewki i bardzo wymagające pieśni. Mają tę wspaniałą swobodę, którą daje tylko perfekcyjne przygotowanie. Dlatego mogą nie bać się bezsilnych mikrofonów i nagrywać żywe koncerty. Dlatego my, słuchacze, mozemy na koncertach Brasów do woli cieszyć się muzyką. Wydawnictwo szczerze polecamy milośnikom prawdziwych szant !

REPERTUAR:

1. Loch Mommond
2. Sztorm
3. Pompowa
4. Lowland Emma
5. Szanta Oliwska
6. Hard times
7. Hilo Johnny Brown
8. Stary Malarky
9. Tourdion
10. Hey Haul Away
11. Irish Lullaby
12. Ej uchniem
13. Shiny on
14. Drunken Sailor
15. Buty Paddiego
16. Ostatni raz

BRASY - Przez wielu uznawany za jeden z najbardziej profesjonalnych zespołów szantowych, podsumowuje 5 lat swojej działalności !!!!
Wspaniała zabawa, nastrojowe ballady, oraz prawdziwe morskie szanty w doskonałym wykonaniu Brasów, tym razem w wersji "na żywo".

Koncert zespołu Brasy został zarejestrowany 5 grudnia 2010 roku w Studiu Koncertowym S-1 Polskiego Radia w Szczecinie podczas koncertu z cyklu "Sail Szczecin - Płyńmy do Szczecina". Jego ciepłe przyjęcie i pozytywne komentarze zaowocowały wydaniem płyty „LIVE”

Najlepszą reklamą najnowszej produkcji Brasów będzie słowo wstępne z ich płyty, którego autorką jest Monika Szwaja:

„Po pierwsze - należy mieć głos. Po drugie - trzeba umieć się nim posługiwać. Dziś na scenie te zasady niekoniecznie obowiązują ("stoję przy mikrofonie, niech mnie który przegoni") - ale oni tak jakby o tym nie wiedzieli. Jest ich pięciu - pięciu solistów tworzących jednocześnie doskonale zgrany zespół. Śpiewają szanty i folkowe ballady z wielką muzykalnością, kulturą i niewątpliwym wdziękiem. A cappella lub z towarzyszeniem niewielu instrumentów. Proste śpiewki i bardzo wymagające pieśni. Mają tę wspaniałą swobodę, którą daje tylko perfekcyjne przygotowanie. Dlatego mogą nie bać się bezlitosnych mikrofonów i nagrywać żywe koncerty. Dlatego my, słuchacze, możemy na koncertach Brasów do woli cieszyć się muzyką. I za to ich kocham!”

Zespół Brasy powstał w listopadzie 2007 roku i śpiewa tradycyjne szanty a’capella oraz piosenki żeglarskie z towarzyszeniem gitary i bodhranu. Skład zespołu przedstawia się następująco: Julek „Bufet” Krzysteczko, Irek „Yoku” Herisz, Łukasz „Wolf” Wollmann, Maciej „Siwy” Cybulski oraz Mariusz „Słowik” Słowiński. Zespół pojawił się na scenie w lutym 2008 roku i od razu wywołał spore zamieszanie z uwagi na sposób śpiewania szant - bardzo bogaty w harmonię, obfitującą w wyszukane i zaskakujące połączenia akordowe. Te cechy w połączeniu z wielką dbałością o intonację i brzmienie najtrafniej charakteryzują zespół Brasy.
Cena
Ilość
39,99 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Soliton - Krzysztof Karwasz
ul. Mazowiecka 6/1,
81-862 Sopot
NIP: 584-040-27-20


zamówienia i reklamacje: 507 191 943
tel. do biura: (058) 550 01 12
fax: 58 710 24 78
e-mail: digital@soliton.pl
nr konta bankowego: 85 2030 0045 1110 0000 0012 6130

© Soliton. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.